| Florazul15 a întrebat:

Buna. Am pus pizza in frigider pe o farfurie și am acoperit-o cu un castron din geam. Dimineața când am scos-o din frigider, castronul se aburise iar pizza transpirase. Mai este bună pizza sau s-a stricat?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat a stat la frigider e buna.

| dullcat a răspuns:

Buna.Inca mai este comestibila, nu o arunca, e mare pacat cata risipa de mancare exista la nivel modnial.O poti pune pentru cateva minute la cuptor.Iar data viitoare inveleste-o intr-un servetel de hartie.

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca e buna! A tanspirat ca a facut condens, pizza era caldut in frigider rece si a facut condens dar asta nu inseamna ca s-a stricat!

| ReddY25 a răspuns:

Da,e numai bună

| KovacsB a răspuns:

Pizza transpirata, poti sa creezi un nou brand.

| Tputpu35 a răspuns:

E buna nu are treaba, nu stiu cred ca ar merge sa o bagi in cuptor, cred ca asta ar merge zic