| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

am varsat din greseala pe un tricou visiniu, cateva picaturi de clor.ce pot face?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il arunci

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu mai ai ce face. Decat sa il arunci sau il pastrezi pentru zilele cand faci curat sau ai de lucru prin casa si nu vrei sa iti murdaresti hainele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat si am bagat tot tricoul in clor si a devenit alb...simplu ca buna ziua

| AlissBrie a răspuns:

Reinventeaza-lwinking

| DenisaKarolina a răspuns:

Il arunci sau il porti pe acasa cand faci curat.

| spiridushuL a răspuns:

Daca s-a decolorat... incearca sa ii mai faci cateva sa para k asa e modelul. Daca nu aruncal