| silvia_6803 a întrebat:

Buna as dori sa imi spuneti si mie cum sa fac sa ma mai ingras. am 18 ani si am 50 de kg si as dori sa mai iau in greutate vreo 3 kg asa, de mancat, mananc dar nu asimilez. as vrea sa imi iau vitamine CENTRUM sau daca stiti voi ceva mai bun?

Răspuns Câştigător
| tiriboxi a răspuns:

Buna Silvia recomandarea mea sa consumi suplimente nutritive de buna calitate cum ar fi cele de la www.foreverliving.com firma cu care eu colaborez foarte bine de 10 ani pentru mai multe detalii contact; tiriboxi@gmail.com

2 răspunsuri:
| Claudiu44 a răspuns:

Carne sunca in special dulciuri (ciocolata muuuuulta) si eu am problema asta fundita

| Bianca_6401 a răspuns:

Du-te la magazin la rafturile cu dulciuri happy!
I-a finetti laughing Ala e cel mai bun si ingrasa f mult laughing
As vrea sa fiu si eu in locul tau sad