| onutza_6638 a întrebat:

Vreau sa ma ingras, am inaltime 1, 69 si cantaresc 50 kg si banuiesc ca stiti ca intre inaltime si greutate la fete trebuie sa fie diferenta de 10kg, eu as vrea sa ma ingras 5 kg si nu reusesc, am luat centrum si nu a avut niciun efect, stiti alte vitamine care au functionat sau alte metode care m-ar ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna! Poti manca timp de o saptamana la mec! Poti manca 3 mese pe zi dimineata, la pranz si seara+2 deserturi (ceva o prajitura)Sau poti sa iti iei de la MC un meniu big mac cu suc si cartofi prajiti mici=1kg!

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

I-ati fasfudu-ri!

| adesp12 a răspuns:

Eu cred ca arati foarte bine asa! nu e cazul sa te ingrasi. Unele fete ar da orice sa aiba greutatea ta la 1, 69. Eu am 1, 72 si 53 de kg. Si cred ca arat foarte bine.hee hee baietilor le plac fetele slabebig grin

| SweetAngel2012 a răspuns:

Mananca maxim 4 zile mancare de la fastfood

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu am exact ca sh tine happy dar nici nu ma gandesc sa ma ingras. ma simt excelent asa cum sunt...nu iti fa probleme ca nu ai sa te ingrasi. cu timpul ai sa te mai dezvolti happy sh pe urma nu o sa sthi cum saa dai jos...happy

| Adeline_7224 a răspuns:

Nu asimilezi nimic. Insa e ok zic eu thinking 1. 69, 50 kg. laughing iubita e Ok, doar nu vrei sa ajungi la 30 kg laughing