| alexandracas a întrebat:

Buna,aveti idee un magazin in care pot gasi bete pentru inghetata?
Am gasit pentru a da comanda la ele, dar tot mai bine este sa le cumpar direct din magazin.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea din Cellgros sunt late, ca un 8, si bune calitativ. Merg, eu am folosit pentru sirop de fructe inghetat, si pentru mere trase in ciocolata.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Celgross au bete de lemn la pachet, cica lingurite de amestecat in cafea... merg foarte bine si ca bete de inghetata.

| alexandracas explică (pentru anonim_4396):

Am gasit si in auchan pentru cafea, insa sunt subtiri si mai inguste, betele de inghetata sunt mai tari, nu se rup usor sad

| alexandracas explică (pentru anonim_4396):

Aa,gata stiu la care te referi, insa din pacate nici alea nu sunt bune, noua ne trebuiesc pentru o expozitie recicleaza si creeeaza, iar de cele simple ne sunt necesare.multumesc mult pentru raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandracas):

Aaa, pai de ce nu zici asa! Fa betisoare din grisine, invelite mai intai in zahar topit (gen acadea). Mai "reciclate" ca alea nu gasesti laughing
Stai fara grija, grisinele trase in zahar topit sunt destul de rezistente sa nu se rupa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandracas):

Astea din Cellgros sunt late, ca un 8, si bune calitativ. Merg, eu am folosit pentru sirop de fructe inghetat, si pentru mere trase in ciocolata.

| AnGeL4993 a răspuns:

Daca doresti si canute pentru ingetate si cu betisoare poti veni la grecia este super aici gasesti tot ce iti trebuie doar la 1 euro