| AlexandruInu a întrebat:

Salut, vreau sa iau un telefon CAT direct din magazin, dar nu stiu la ce magazin sa merg. Aveti idee prin tara unde pot gasi asemenea magazine?

7 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

EMag. Le gasesti in principalele orase ale tarii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru AlexandruInu):

Titan – Bucuresti
Sibiu
Crangasi – Bucuresti
Iasi
Galati
Constanta
Ploiesti
Pitesti
Brasov
Craiova
Timisoara
Oradea
Cluj

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Dar probabil gasesti si la Vodafone, Telekom si Orange din orasul tau.

| PatriziaDaniela2334 a răspuns:

Pai poti incerca la magazine de electocasnice : de ex. Flanco, Altex, etc. acolo se gasesc si telefoane, televizoare tablete, etc... eu mi-am luat J7 Gold de la Altex... sper ca te-am ajutat! O zi buna!

| AlexandruInu explică (pentru PatriziaDaniela2334):

Una este un j7 si alta s31 CAT

| PatriziaDaniela2334 a răspuns (pentru AlexandruInu):

Si nu e tot telefon?