| Cesafacembinesinoi a întrebat:

Buna. Ce site-uri bune cunoasteti (caut unul de gatit pe care l-am avut si nu-l mai gasesc si puteam alege ce am prin casa, adica lapte, oua, iar browserul imi dadea ceva ce as putea sa gatesc cu ingredientele acelea) sau legate si de filme etc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Incearca inteligenta artificiala de pe browserul Edge!
Daca esti pe pc, pornesti edge, apoi clic pe iconita verde din dreapta sus, iti apare o fereastra mica sau mare depinde cum este setat la tine, iar jos vei vedea chatul: intreaba-ma orice...
si scrii acolo: ajuta-ma sa-mi fac mancare din aceste ingrediente, apoi scrii ce ai si iti va da reteta...
Nu stiu cat de bine functioneaza dara daca ai timp incearca-l! happy

| Cesafacembinesinoi explică (pentru lpavel):

O sa-l incerc. Mersi mult. Am intrebat pentru o tema la engleza, dar am scris despre Soap2Day?

| lpavel a răspuns (pentru Cesafacembinesinoi):

Mi-a facut placere!