| BiancaMel a întrebat:

Ce filme de groaza bune cunoasteti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Bloody Mary
-Casa celor 13 Fantome ( 13 Ghost )
-Tarata in Iad
-Stiu ce ai facut asta vara
-Paranormal Activity
-The Shining
-Intunericul
-The Grudge1, 2,3
-Final Destination
- One missed Call
-Autopsy
-SAW VI
- Friday the 13th
- Halooween
- House of Wax
- Legion
-Masacrul din Texas

fundita?

8 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

The Morgue

| NoChanceForUs a răspuns:

Left4dead,down of the dead,i know what you did last summer,freddie vs jason,saw(serie lunga),the collector,zombie land,shaun of the dead,resident evil(prea frumos), scream, ring(are 2 parti parca),house of wax,silent hill,dead end,[rec],constantine,i am legend, the descent, 28 days later, The crow(4 e frumos dar si prima parte e ok), rose red, dead silence etc.Toate sunt foarte bune.De la zombie la demoni la criminali.happy

| mariatina a răspuns:

Anu trecut am vazut un film, dar nu stiu cum se numeste ( iti povestesc). o familie sau dus la un rau. acolo fata lor statea langa apa cand (a dat pub). a disparut. atunci a aparut in casa familiei o fata (fantoma) si mama fetei stia ca-i cea rau cu ea dar tatal nu era de aceeasi parere. intr-o zi mama si-a dat seama ca ea a omorata pe fiica ei si a vrut sa o arunce pe fata in apa (acolo "a murit" prima data si stia ca fata ei o sa vina in apoi, dar a cazut si ea deoarece a venit tatal si i-a spus sa nu o arunce si a oprit-o infine. ea "a fost dusa " in lacul in care fata vroia sa o omoare. si mai este, la sfarsit fata (sarah fata buna) a venit in apoi, dar in corpul ei era fantoma. si sarah a ramas cu tatal ei desi mama ei era mereu pe acolo si fantoma putea vb cu ea. era pe prima TV.
poti sa te uiti la fenomene stranii vineri la discovery channel la ora 22:00 sau poti citi povesti de aici http://www.spectrulrealitatii.ro/povesti.php

| DeathTheKid a răspuns:

- Fair Haired Child
-Saw
-The Grudge
-The Eye
-Chucky
-The Host
-A Nightmare on Elm Street
-Trick ‘r Treate
-The Scarecrow
-The Machine Girl

Legion si Masacrul din Texas sunt de tot rahatul daca ma intrebi pe mine, mai ales Masacrul din Texas, iar Legion e o tampenie totala

| Captive a răspuns:

Hey!
Ei...eu stiu un film super fain...
Fratia Mortii se numeste...
Funda?batting eyelashes

| Kernyng a răspuns:

Thw twilght 1 2 sau 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi intai ce te sperie cel mai tare si apoi iti fac o lista detaliata la cate am vazutlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House of Wax