| Andreeasps a întrebat:

Cu ce sa dau pe oglinda ca sa nu se mai abureasca in timp ce fac baie? Stiu ca exista o metoda dar am uitat. Funda

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Uite ce am gasit.
http://www.realitatea.net/......19815.html
Incearca.
O seara buna :)

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inainte de scufundare, scafandrii dau cu saliva pe geamul de la ochelari, pe interior, pentru a nu se aburi.Foloseste si tu metoda asta. Poate functioneaza si pe oglinda.Ca tot geam este.

Răspuns utilizator avertizat
| 4psiho a răspuns:

Sunt produse de genul asta pentru parbrizul de la masina in magazinele auto, poti incerca cu asta.

Daca nu, am auzit ca spuma de ras, otetul...

Oricum, cred ca produsul auto e cel mai bun, in mare parte, nu prea ai cum sa feresti oglinda, apa tot se va depunde pe ea, ideea e sa se scurga mereu in jos.

Incearca cu spuma de ras inainte, daca ai prin casa.

http://housekeeping.wonderhowto.com/......p-0140583/

| Dina_Mihai_1997 a răspuns:

Buna laughing Si mie mi se intampla laughing Cu spirt incearca dar nu sunt sigur ca o sa mearga dar incearca

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeasps explică (pentru Outlawz):

Nu va mai certati!

| Dina_Mihai_1997 a răspuns (pentru Outlawz):

Mda... Nu vreau sa ma cert