| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa nu se mai abureasca oglinda din baie (atunci cand fac dus)? Exista oglinzi care nu se aburesc?

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Atunci cand faci dus, deschide ferastruica aia mica. e cald. N-o sa mai racesti happy...Pana acum, nu prea am auzit de asa ceva.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu dar poti sa-ti pui un ventilator in baie cu iesire spre coloana de aerisire. O data ca scapi de mirosurile neplacute din baie si apoi nu ti se mai abureste nici oglinda

| ellai a răspuns:

Luati coltul unui prosop si inmuiati-l in gel de dus putin. Apoi stergeti cu acesta oglinda si veti vedea ca aceasta nu se mai abureste pentru ca gelul de dus nu se evapora repede si ramane o pelicula foarte fina, care impiedica aburul sa se formeze din nou pe oglinda.eu nu am incercat asa ca nu stiu daca e buna faza.succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista, tot timpul s-au inventat chinezarii, chiar eu am cumparat una si dupa o saptamana de stat in priza a inceput sa i se obtureze imaginea...am vrut sa o duc inapoi da nu am mai gasit magazinul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu spuma de ras, acoperi suprafata oglinzii cu spuma si apoi o stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acopero decate ori faci DUS OK