| Jessica1235 a întrebat:

Bună, cum scap de ploșnițele de pat? Am dat cu spray de muște și nu funcționează. Dacă a avut careva din voi cum ați reușit să scăpați de ele?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa dai cu spray de plosnite, nu de muste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemi firma de dezinfecție sau cum se spune, greu scapi de ele cu soluții din comerț

| sweetys a răspuns:

Solutie de gandaci, la seringă, o gasesti pe eMAG. Momentan sunt cele mai bune. Sau cei de la firme specializate, ei chiar te pot ajuta sa scapi de ele si e cel mai recomandat.

| Jessica1235 explică (pentru sweetys):

Mulțumesc pentru sfat