| PinkiedotZz a întrebat:

Bunahappyde unde pot cumpara forme de prajituri?(din alea de taiat coca in diferite modele)big grinfunda vott

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Iti dau euhappy

| angel_7075 a răspuns:

Heii buna sa stii ca poti gasi garantat in carrefour colentina si sunt din plastic si f. bune si un pret rezonabil ( zona cu articole pentru bucatarie )winking

| zaza_1599 a răspuns:

Hm, buna intrebare; prajiturile astea sunt de pe vremuri, nu stiu daca mai gasesti forme. oricum, incearca la Kaufland(zona cu articole pentru casa).happy