| Ioana_9117 a întrebat:

Cum pot cumpara de pe breslo.ro?big grinfunda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Trebuie sa iti faci cont, completat corect, cu datele tale personale: nume si adresa (vor folosi cand ti se va trimite comanda). Apoi, de pe pagina principala (Acasa) incepi cautarile. Selectezi din bara de cautare "Toate produsele" si scrii ce cauti. Fii atenta ca fiecare vanzator are propria politica a magazinul, fiecare alre alte conditii si alte modalitati de plata. E bine sa nu te incurci in vanzatori si sa faci comenzile pe rand, de la fiecare vanzator in parte. Daca esti interesata de sapunuri naturale sau bijuterii handmade, iti recomand magazinul meu :) http://www.breslo.ro/Shop/efrumuseti

1 răspuns:
| iulikka a răspuns:

1. Adaugarea produsului in cos
2. Completarea adresei de livrare
3. Trimiterea comenzii catre vanzator
Pentru mai multe informatii poti sa citesti ghidul nostru de ajutor pas-cu-pas