| PatiPaty a întrebat:

Buna,imi spuneti si mie o reteta rapida si usoara?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://www.laurasava.ro/2011/04/30/ciorba-falsa-de-burta/
Te pup!

| thalyslly a răspuns:

Carttofi la cuptor cu rozmarin si usturoi. poti sa pui si pui
tai cartofi, puiul pui usturoi si rozmarin

| pci27 a răspuns:

Http://www.teoskitchen.ro/ Rețete... Poftă bună!

| prisacarul56 a răspuns:

Pui intr-o tigaie ulei la incins, asezi in tigaie un strat de paste tip pene, le lasi sa se rumeneasca frumos si sa devina crocante.Presari peste pastele rumenite un pic de branzica si razi niste cascaval deasupra, amesteci usor continutul, rastorni pe o farfurie si le servesti calde.Sant bune si a doua zi reci.Simplu nu? Pofta buna.

| Tess a răspuns:

Ciao. Aproape toate reţetele de pe acest site sunt extrem de uşoare, ieftine şi rapide. http://reteteindraznete.blogspot.ro/2012/11/omleta-indrazneata.html

Se adresează studenţilor/elevilor, bărbaţilor şi celor care nu se pricep deloc la bucătărie. Sunt fotografiate pas cu pas. Nu ai cum să greşeşti. Poftă bună. :)

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Piept de pui cu smantana si ciuperci.usor rapid si gustos