| Alessya90 a întrebat:

Vreau si eu o reteta de slabit usoara, eficienta si rapida. FUNDA

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu mai ești puturoasă și faci gimnastică și sport și îți scade burta!

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna,Alessiabatting eyelashes!
Daca vrei sa slabesti,este de ajuns sa elimini pe cat posibil din alimentatie produsele fast-food,mezelurile si alte preparate,dulciurile,chips-urile,sucurile si alte porcarii din comert,margarina si nu consuma in cantitati mari nuci,alune sau fistic.
Incearca sa mananci mai multe fructe,legume,salate,mancare gatita,lactate,ulei de masline,supe,iaurturi,cereale, ceai din plante.
In rest, mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa,in special,aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp).
Pentru a avea un corp tonifiat,este de ajuns sa mergi cu bicicleta, cu rolele, cu skateboardul sau chiar sa faci plimbari pe jos.Aceste exercitii impreuna cu o dieta echilibrata, te vor ajuta sa iti mentii corpul bine definit si de invidiat.
Succes!happy

| Doar1îngeR a răspuns:

Usoara, eficienta si rapida?laughing
ai stadion in oras la tine? cel mai bine fugi la alergat.

| anonymousxD a răspuns:

Pai eu tin un regim foarte usor.
Mananc orice in afara de paine,ducliuri, fast-food si snacks-uri, chips-uri.
Daca ti se face pofta de dulce mananca fructee :X sau bea un ceaiii dar fara zahara! mai bine il bei cu miere.
Sper ca te.am ajutat :*

| destiny90 a răspuns:

Exista o singura reteta minune.NU MAI MANCA!

| BlEetT a răspuns:

Buna!
am o reteta in care slabesti 1kg pe zi!
ora 08: O cafea
ora 10:00: Doua oua fierte
ora 12:00: Un pahar de suc de rosii
ora 14:00: 100 g sunca sau o felie de paine prajita
ora 16:00 Un mar
ora 18:00 100g branza slaba de vaci!

FUNDA?