| anonim_4396 a întrebat:

În curând, cu împlinirea a 1 an si jumătate a bebelusului meu, ma voi pregăti de moț. Va trebui sa dau comanda de tort si nu stiu ce descriere specifică moțului sa aiba. Aveti cateva idei? Seară frumoasă!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Bebelusul este fată sau băiat?

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Ma gandesc ca poti face tortul in sine o descriere cum ar fi ceva dragut precum o minge, o papusa, o casa, ceva...si totodata poti adauga si o descriere cum e frumos si asa il bucuri si pe cel mic ca mananca o minge din ciocolata si ai si o descriere specifica evenimentului ca de exmeplu. Pentru ca esti mare moțul il dam la domnisoare.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru Ionut_Pavel_1993):

Suna foarte frumos... multumesc mult!

| popika321 a răspuns:

Ai putea sa faci tortul sa semene cu o tava si sa aiba decoratiunile cum sunb si pe tava

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru popika321):

O idee buna! Multumesc frumos!