| anonim_4396 a întrebat:

Am pus într-o sticla apa și clor și am pulverizat și câteva haine din greșeală, dacă le spăl nu e nici o problema nu? Am făcut acest lucru sa dau pe insecte pana cumpăr mâine soluție regent.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu s-a decolorat este bine. Clorul dezinfecteaza si doar in cantitati mari provoaca alergie. Trebuie sa fii excesiv de sensibil la piele ca sa te iriti. Asa ca totul este bine!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca s-au decolorat, adio! Nu mai ai ce sa le faci.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Nu s-au decolorat, am dat puțin. Magsndesc ca dacă le spăl nu e nici o problema? Din greșeală am pulverizat și pe picior o cantitate foarte mica, sper sa nu apară vreo reacție alergica.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu s-a decolorat este bine. Clorul dezinfecteaza si doar in cantitati mari provoaca alergie. Trebuie sa fii excesiv de sensibil la piele ca sa te iriti. Asa ca totul este bine!

| Catrice a răspuns:

Succes sa omori muște cu clor diluathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o stima bună de sine, tu nu ai nimic, sau ai vrea sa ai dar în viata nu primești ce-ți dorești.