| lavinia569 a întrebat:

Buna la toate gospodinele! Stie cineva cum se face cascavalul de casa? ati incercat vreodata sa il preparati?

2 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Da, am facut este delicios reteta nu prea o stiu, dar te poti interesa pe internet despre cascavalul de casa. Exista multe retete eu am pus in compozitie si un pic de lapte acru, dar poti pune si smantana daca vrei.E gustos!

| lavinia569 explică (pentru IrinaIvashkov):

Am sa incerc si eu sa fac, sper sa-mi iasa. voi folosi produse lactate de casa nu pe cele din comert. Multumesc de raspuns, sarbatori fericite!