| Salluty a întrebat:

Buna lume! :*:*
Am o forma de silicon pentru prajituri si nu stiu ce sa fac in ea. Cine ma ajuta va rog cu o reteta? Nu as vrea sa fac o prajitura cu consistenta de chec. Mi-ar placea ceva pufos, cu alune si poate crema sau budinca. Dar e bun oricum.
[funda]

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate te ajuta cat de cat,
http://reteta-de-acasa.blogspot.ro/2012/03/tort-iepuras.html
Te pup!

| Salluty explică (pentru anonim_4396):

Imi place mult ce mi-ai dat ma ajuta si are legatura cu ce vreau eu sa gatesc

însă bursuc001 mi-a dat multe site-uri și chiar dacă a trebuit să caut o grămadă am găsit mai multe lucruri utile
Și tu meritai funda :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salluty):

Buna!
Eu nu raspund pentru fundita, raspund ca sa ajut, acesta e scopul meu aici pe site, multi n-au inteles lucrul acesta.
Ma bucur ca ti-am fost de folos.
O seara placuta!
Te pup!

| Salluty explică (pentru anonim_4396):

Mă bucur că mai există oameni care gândesc așa. Și eu de asemenea nu sunt un VÂNĂTOR DE FUNDIȚE.
Am vrut doar să știi ca apreciez răspunsul tău și că m-ai ajutat.
O seară plăcută și ție :*

| Salluty explică:

Scuze. Nu cred ca am mentionat. Forma de silicon e mare in forma de iepuras. Nu e pentru briose.