| ramona_2533 a întrebat:

mi-am cumparat de curand smoothie maker si as vrea sa-mi spuneti si mie cateva retete de sucuri, inghetata etc. cele mai multe si gustoase retete primesc fundita:*

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Inghetata de ciocolata,suc de mere,portocale,lamaie,inghetata de lamaie, suc de struguri, etc Sper ca te am ajutat! Funda te rog!

| ramona_2533 explică (pentru vali1985):

Da, mersi! si cum se face inghetata de ciocolata? k asa pot si eu sa mai enumar cateva inghetate, dar cum se fac zero

| vali1985 a răspuns:

Inghetata de ciocolata nu se face cu smoothie maker!

| ramona_2533 explică (pentru vali1985):

Pai tu ai spus de inghetata de ciocolata, se vede ca nu ai citit ce am cerut eu, ai raspuns si tu asa de dragul punctelor si poate poate sunt blonda si iti dau funda