| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Mi-am luat la pachet cartofi si aripioare KFC. Nu stiti daca in jur de 8 ore se înmoaie cartofii sau raman la fel de crocanti? MULTUMESC

5 răspunsuri:
| teajutcumpot a răspuns:

Orice fel de cartof prajit se inmoaie in 60 de minute... vei manca niste carton galben, flescait laughing

Sorry!

| HadesSs a răspuns:

Nu o sa mai fie cancerul gustos o sa fie un cancer mai moalelaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

In 20 min se inmoaie... aia de la kfc nu rezista ca aia de la MC

| Adry05 a răspuns:

Se inmoaie clar. Chiar si dupa vreo ora-2 se fac naspa.

| Anca32 a răspuns:

Eu una mi am cumpărat și nu s au flescait dar nu i am ținut la căldură ci în frigider după ce nu mi su mai trebuit?