| yourkittycat a întrebat:

Pentru cine a consumat, ce parere aveti despre slimmiccino, cafea pentru slăbit de la sensilab?

Răspuns Apreciat de Editori
| Korma_Cristina_1984 a răspuns:

Hei, nu cred ca merge asa ceva. Eu iti recomand o metoda simpla de a slabi pe care am folosit-o eu si chiar a mers. Nu am mai mâncat nimic prăjit, doar la cuptor totul, nu am mai mâncat paine(e foarte important sa nu mai manânci pâine, nici acum nu mai mănânc) dulciuri eu am mâncat foarte rar, dacă vrei sa slăbești mai repede, nu mai mânca deloc, trebuie sa bei apă, fără suc si apa minerală(niciodată). Dacă nu vrei sa faci sport, o sa dureze mai mult. Eu am facut si sport, nu mereu, dar am găsit o aplicatie cu exercitii, am alergat si am sărit coarda. Dacă faci si sport, o sa slăbești mai repede. Dar degeaba faci sport daca manânci prostii.

1 răspuns:
| Ioana1312321 a răspuns:

Nu isi fac efectul lucrurile de genul.Iti spun sincer.Sunt fel si fel de mărci, dar nici una nu va da un rezultat. Dacă vrei să slăbești sigur și fără probleme de sănătate, atunci fă-ți un program de vreo 2 ore sau o ora in care să faci mișcare și mănâncă cât mai sănătos.Cel mai important este să mănânci de 3 ori pe zi, printre care micul-dejun poate să fie cea mai copioasă masă și în niciun caz nu trebuie să mănânci la ore târzii.