| Raluuraluka120 a întrebat:

A incercat cineva ceaiurile acelea de la sensilab pentru slabire? O parere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Parca lua mama de ala, si il bea dar e ff bun aproape toate ceaiurile sunt bune de slabit depinde si de pret daca e de la sensilab e bun daca bei mai des o sa slabesti, dar nu foarte mult incearca sa faci si miscare nu doar sa bei ceaiuri, adica sa alergi sa faci sport etc.Mult noroc

2 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Nu. Niciodata ceai de slabit. Ceaiurile de slabit iti distrug metabolismul si strica functionarea corpului.

Pentru a slabi trebuie sa mananci mai putin decat consumi. Nici o alta metoda nu functioneaza pe termen lung fara efecte secundare grave

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Sugerezi sa te documentezi mai bine si daca vrei sa slabesti incearca sa iti urmaresti consumul de calorii.Nu iti irosi banii pe metode care par mai simple, deseori sunt inselatorii sau ajuta doar pe scurta durata.Acum nu stiu despre aceste ceaiuri deci incearca sa te documentezi.