| pinkpinkbutterfly a întrebat:

Se poate sa ma ajutati si pe mine? Sunt in pana de idei, nu stiu ce sa mai gatesc, asa ca va rog sa imi dati si mie o reteta mai noua dar care sa se poata prepara fara cuptor, si ceva in afara de cele traditionale, pe acestea le-am epuizat dejahappy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pinkpinkbutterfly explică (pentru CherryLove):

Mersi frumos, este un site tare interesant si util.

| CherryLove a răspuns (pentru pinkpinkbutterfly):

Oh Doamne daca ai stii cate am de gand sa gatesc de acolo numai cand vad imaginea ma motiveaza sa gatesc :X

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca e vara, salatele sunt la putere. Eu imi fac salata din:rosii, castraveti, un ardei, ciuperci, putin marar pentru aroma. Iti pui in ce proportii vrei, asezonezi cu ulei de masline, sare si otet balsamic, si bon apetit!