| alexalary009 a întrebat:

Imi doresc sa includ din ce in ce mai mult otetul balsamic in dieta mea, insa nu prea stiu cum sa-l combin.
Voi cum obisnuiti sa-l consumati?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"dieta"? dietele sunt cretine, ar trebui sa ai un stil de viata sanatos, NU o dieta.

| Zorn a răspuns:

Il consum doar in salate, pentru ca le da un gust deosebit. Orice salate, de la cea de varza, pana la cea asortata.

| Marbea a răspuns:

In salate de cruditati se foloseste. Poti cauta pe google retete cu otet balsamic, sigur vei gasi.