| Mitel7468 a întrebat:

Bună seara. Știe cineva de face careva puțuri de apă ieftine? Sub 1 milion? Până acum am găsit preturi de te doare capul 10 milioane pentru 1 metru liniar 8 milioane 5 milioane doamne ferește.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrei pe gratis?

| relian a răspuns:

laughing au innebunit salcamii,cineva a spus ca a taiat un salcim si a dat din tulpina aia un lastar si acu luna asta, vara a inflorit lastaru ala laughing
Asa si astia baga preturi de infloresc pomii, se pare ca RO are preturi de astea bomba, aia cresc nu conteaza ce salarii sunt, preturile sa fie cit mai mari, macar sa stam si noi bine la un capitol laughing

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Depinde la ce adâncime e pânza freaticã acolo, în ce zonã, oraș, conteazã aceste detalii. Iar dacã au si alți vecini nevoie, puteți închiria utilajul, sau sã-l cumperi mai ieftin, contra reclamã gratuitã echipei de forare, sau mãrcii/magazinului utilajului.

| AlexBombaRusa a răspuns:

Ti-l fac eu 80 de lei

| rockinit a răspuns:

Tie ti-a cerut putin, mie mi-a cerut 1500