| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Buna-seara TpU! Stiu, asta e putin cam jenant dar tot trebuie sa aflu ce este. Cand am tras apa la WC s-a golit dintr-o data apa din teava de evacoare. Era pe jumatate. Asta inseamna ca s-a desprins calcar din teava?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu are nici o treaba calcarul cu ce s-a intamplat! S-a format pe teava un gol de aer iar cand acel gol de aer s-a spart sa zic asa atunci a inghitit repede toata,, apa" din wc happy se mai intampla cateodata dar in nici un caz nu calcarul cauzeaza asta!