| smbdstopme a întrebat:

Cum se pot schimba manerele de la ghidonul bicicletei?

Cu forta se pare ca nu merge (am tras de unul de mi-a venit rau si au iesit mai putin de jumatate de cm).

Ultima data mi-am cumparat unele de la un magazin de biciclete si le-au scos imediat dar nu mai stiu ce le-au facut.

stie cineva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| BananaSuparata a răspuns:

Pai pui apa in ele si tragi cu forta. Asa am facut si eu cand mi-am schimbat mansoanele la BMX. Deci pui apa rece sau calda egal, si atunci tragi tare de ele si rasucesti

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Tragi de ele si in acelasi timp le rasucestiwinking daca nu merge pune-le niste apa si lasa-le la soarewinking ies ele singure

| mogwtz a răspuns:

Pune apa fierbinte pe ele si le tragi si iasa usor