| Laurr98 a întrebat:

Buna si imi cer scuze daca nu am formulat intrebarea corect si postat corespunzător.
Mi-am achiziționat un esspresor delonghi de la altex nou.
Problema este ca la desfacerea pachetului am observat ca rasnita este folosita si are faramite de cafea inauntru.
Nu stiu daca este un proces de testare sau cineva l-a folosit înaintea mea in fabrica.
As dori sa stiu daca este ceva comun pentru ca nu am avut niciodat un esspresor automat.
Daca nu, sa stiu sa ii dau retur.

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Nu, nu este ceva normal. Teste se fac, probabil, mai ales de către un producător care se respectă și vrea să ofere calitate, dar în niciun caz n-ar ajunge la consumatorul final un aparat cu astfel de "resturi".
Totuși, ești sigur că nu era produs resigilat?