| AnaQ a întrebat:

Știe cineva la ce magazin as putea găsi faina de fibre? Nu găsesc nicăieri în oraș. Mulțumesc!

Dau funda celui mai serios și bun răspuns!

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Mega Image.
https://www.mega-image.ro/......0g/p/13722

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sadrian46):

Dar e destul de probabil sa nu aiba MegaImage la ea in oras. Cel mai frumos si avantajos gasesti online. P.S. La 100 RON kilu' de faina... mai bine tii post negru trei zile si maninci normal una. Geezus...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Normal înseamnă cu fibre, deci legume, fructe.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sadrian46):

Da, cereale la greu. Probabil s-a exprimat ea eronat.

| gogu220 a răspuns:

Încearcă la un plafar sau magazin cu produse naturiste. Trebuie să fie unul în piată.

| AnaQ explică (pentru sadrian46):

Faina de fibre. M am exprimat total corect!

| AnaQ explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu, exact asta am vrut sa scriu. Faina de fibre. Fac o rețetă si îmi trebuie acest produs pentru o lipie low carb

| AnaQ explică (pentru gogu220):

Din păcate nu am găsit. Și îmi trebuie mâine dimineață