| LoveMary a întrebat:

Ieri am fost la olimpiada de matematica faza locala din Constanta(clasa a VI-a), dar nu gasesc pe nicaieri punctajele. FUNDITA celui care imi zice pe ce site le-as putea gasi happy

3 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Punctajele nu apar asa repede.Mai asteapta si tu sa le afiseze.

| ALEXE112 a răspuns:

Pai uitate pe saitul unde este sau astepti pana te duci la scoala

| Vitan_Alexandra_1997 a răspuns:

Pai nu le gasesti online luni ti le vor counica profesorii dar pot fi afisate si la scoala
De ex: eu la scoala am in curte pe gard un avizier si pe langa el se pun tot felul de anunturi gen ziua fara uniforma rezultate etc
Daca ai asa ceva uita-te acolo...
Funda?