| username2468 a întrebat:

Bună TPU!
Am o întrebare, eu aș vrea să mă mut la apartament în Brașov iar apartamentul vreau să fie așa: cu 2 dormitoare nu mici, mai mari, 1 baie mare, un living mare, la fel și o bucătărie mare.
Aș putea găsi așa?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poți găsi, dar la preț pe măsură și locuiești pe lângă drumul pentru Poiana Brașov.

https://www.imobiliare.ro/......-X6T71001T

| Adry05 a răspuns:

Doamne ce întrebare, parcă TPU ar fi agenție imobiliară să știe fiecare apartament de vânzare din brașov dacă corespunde la standardele tale. pune mâna și caută pe site-urile de imobiliare sau de vânzare tip olx

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice gasesti daca scoti banul

| Sonia822 a răspuns:

Da, gasesti orice, intra pe site-urile de inchirieri, daca vrei chirie, sau participa la targurile imobiliare, daca vrei sa cumperi. Bani sa ai happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se găsesc apartamente de toate felurile, trebuie doar să cauți bine, până găsești un apartament mare mare, dar să știi câ cu cât e mai mare cu atât e mai scump.

| alina2k18 a răspuns:

Normal ca gasesti asa si de lux si mai normal si decent.
Bani sa ai.
Cauta pe olx si siteuri imobiliare sau apeleaza la o agentie daca ai bani si nu ai timp sa cauti singura.
Oricum cum vrei tu gen 3 camere si bucatarie si baie mare se preteaza la un apartament de minim 100mp si asa ceva nu inchiriezi cu < 500eur/luna.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauti sa cumperi? Sau sa închiriezi? Spune tot.laughing