| Alextareeee a întrebat:

am ramas in pana de idei pentru niste preparate in bucatarie. As vrea sa imi faceti o lista cu preparate gustoase si simple de facut. Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Broccoli calit in unt, cu iaurt si cu ghimbir, frittata, limba de vita cu masline.

| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Mâncare cu ardei și roșii (de vară), cartofi la cuptor, piure de cartofi cu pui la grătar, pizza cu carne tocată, tochitură molodovenească, salată beouf. Depinde și de ce îți place ție să mănânci. ^_^