| Pinkriana a întrebat:

Am o fiică de 14 ani si am primit sfatul de a o invata unele preparate de mancare gustoase si simple de facut. Ati putea sa imi dati cateva sugestii pentru preparate?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Da, omleta, si clasicii cartofi prajiti, sunt doua preparate bune pentru inceput.

| Pinkriana explică (pentru OldSoul):

Mă bucur că măcar cineva a luat în serios întrebarea. Chiar daca nu sunt foarte mulțumită de răspuns mă bucur că ai fost corectă și nu ti-ai bătut joc. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Daca primeai sfatul de a o arunca in fantana ne intrebai daca e mai bine sa o arunci in cap?

| reptila221 a răspuns:

I-am tras-o fiicei tale, i-a placut sa se joace cu o scula de 40 cm.