| medyth a întrebat:

Buna TPU ce fructe sunt bune pentru raceala funda

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Buna!
In general, pentru raceala sunt bune fructele care contin multa vitamina C. Adica, in primul rand cele mai indicate sunt citricele - lamai, portocale etc. Deci consuma multa lamaie, sau ceai cu multa lamaie si ceai de tei fierbinte.
Sanatate!

12 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Portocalele

| Enma a răspuns:

Au multa vit C

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Capsune, mandarine, portocale, kiwi petru ca au vitamina C care te ajuta sa scapi de raceala si iti intareste si sistemul imunitar.winking

| 123456 a răspuns:

FRUCTE? pai lamaina doar atata in rest nu au nici un efect

| alinutza92r a răspuns:

Daca esti racita, ai putea sa apelezi la ceaiuri caldute, de obicei stiu eu ca sunt bune merele, portocale, poti apela mai la toatebig grin

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Click! Sănătate / Gutuile ţin răceala la distanţă

| Click90 a răspuns:

Lamaia este buna
Si apropo miere este foarte buna

| malin7 a răspuns:

Cel mai bun fruct : CATINA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general pentru. raceala sunt bune fructele.laughingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc ceaiul de nuca love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc ceaiul de nuca love struck

| DizzYuzzY a răspuns:

Portocale si Banane