| eemanon a întrebat:

Ce se poate manca daca mergi la padure? in afara de mici, gratare si chestii din astea. astept raspuns URGENT! Mersi.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fructe, suc, etc., important este să te simți bine!
Pa, pa.

| morningstar a răspuns:

Puteti face un picnic. Poti cumpara chifle pe care le pregatesti de acasa cu chiftele/hamburger, salata, rosii felii, castraveti, sosuri, etc.
Poti prepara 2-3 feluri de checuri, fursecuri sau alte prajituri uscate.
Poti face un platou cu conopida buchetele, rosii cireasa, ardei gras, alte legume si se vor servi cu sosuri pe baza de maioneza.
Poti prepara platouri cu mezeluri care le tai acolo : salam, sunca, rosii, castraveti, branza, cascaval, ardei gras si se servesc de pe platou.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se poate mânca ORICE!
Sau te referi la ce se poate găti acolo?

În primul caz, poţi pregăti din-ainte ( şi duci cu tine ) diverse aperitive, salate, etc.

În cel de-al 2-lea caz, se pot pregăti şi acolo diverse salate, sandwich-uri, sau poţi frige slănină cu cartofi copţi.

Toate cele bune.

| suit?r a răspuns:

Salate de fructe, legume, sandvisuri, oua umplute, prajituri facute in casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mezeluri,fructe,legume,dulciuri,suc,ce-ti place tie.
Te pup!

| MEIALI a răspuns:

Se poate mânca ORICE!

| ScumpikaTha a răspuns:

Pai poti manca chestii ambalate: chipsuri, dulciuri, snacksuri, sau sunca, cascaval etc.