| Alex66 a întrebat:

Salut se poate da sa vorbeasca botii in limba romana la cs 1.6...astept raspuns urgent mersi funda!

3 răspunsuri:
| Acasete a răspuns:

Da, daca gasesti pe cineva sa zica din nou toate repliciile in romana si apoi sa le puna peste cele in engleza.

| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Cu botii ma? =]]]] joaca dracu si tu pe net, ca d'asta s-a inventat. In romana exista doar pentru Cs 1.5, dar e vechi rau. :]

| Alex66 explică:

Da ma screennnnnz0r joc si pe net dar am vrut sa vasd ceva nu fi bouu.