| CarmenCrisan a întrebat:

Credeti ca as putea castiga bani din prepararea biscuitilor si fursecurilor de casa? Daca aveti idei interesante sunt bine-venite! Multumesc anticipat! Dau funda+vot...

2 răspunsuri:
| Georgiaanaa123 a răspuns:

Da poti castiga! TE poti duce la oameni sa le vinzi le poti pune in cuti dragute decorate si sa le vinzi.

| Winehouse a răspuns:

Sigur ca da... daca sunt bune la gust si arata frumos poti sa iti faci un stand afara si pui deasupra standului fursecuri a la ( si pui tu un nume) asa fac eu vara...vand limonada