| MihaiN1 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea ca la vara sa lucrez undeva pentru ca castiga bani.
Are cineva niste idei unde as putea merge?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cred ca numai in baruri sau la magazine de haine dar vei lucra pe jumatate de norma pentru ca esti minora adica vei lucra pe 250 lei pe luna

| BomBonika_9617 a răspuns:

Ai putea merge la un restaurant sau in timpul verii in Italia la un hotel tongue cand este sezonul! se castiga bine tongue, daca nu la baruri stiu eu depinde de ceea ce iti place sa faci! si de ce nu sa fi bona pe timpul m veriitonguesad Fundacrying?

| xXLipHeartSweetieDudeXx a răspuns:

Deaschideti magazin de limonda in fata blocului sau daca ai casa in fata casei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincerhappy. nu prea cred ca ai unde sa te angajezi la 15 anistraight face
Am cautat si eu si am aceeasi varsta.Angajeaza minim 17 ani!
sper sa gasestihappy Bafta!:*