| GabitaGabii a întrebat:

In fiecare an in scoala mea se organizeaza un concurs de gatit.Am participat si anul trecut si am luat premiul 1.Am gatit Tortellini si-o prajiturica extrem de buna si simpla de facut. Ce mi'ati recomanda anul acesta sa gatesc, sa fie extrem de simplu pentru o neindemanatica ca mine!

2 răspunsuri:
| lavinia_3755 a răspuns:

Ceva natural si sanatos gogosi umplute cu frisca si fructe, frigarui mici, clatite cu fructe si tot ceti trece prin capwinking(FUNDA?)