| Nini_6708 a întrebat:

Sunt in clasa a 6a, trec a saptea.Nu stiu de ce dar anul asta am avut note mult mai proaste decat anul trecut.Si in anii trecuti am fost printre primii din clasa.sad De ex anul trecut am luat premiul I, iar anul asta iau mentiunesadSi am invatat tot anul.am invatat la fel de mult ca anul trecut... Pur si simplu la teze am facut "mici" greseli care m-au costat cam mult.Parca as fi cazut in cap.nu stiu ce s-a intamplat cu mine. unii mai slabi ca mine au luat medie mai mare.mama zice ca asta e capacitatea mea, ca nu pot mai mult. dar eu stiu ca pot mult mai mult.va rog ajutor.toti sunt dezamagiti de mine.nu mai suport... sper ca asta sa fie doar un an cu foarte mare ghinion.doar atat.

Răspuns Câştigător
| Armyde a răspuns:

Hey! In primul rand nu te da batuta continua sa incerci sa inceti si mai bine chiar daca alti iti spun ca atata poti tu! Fiecare are un an mai prost, deci cu te dezamagi, plus clasa a VI-a presupune multa munca, totusi e mult de invatat! Iar daca in clasa ta ai avut concurenta mare atunci e mai greu sa iei note bune! Gandeste ca la anul vei da mai mult si nu te vei lasa pana nu vei lua premiu! Nu te da batuta asa usor, da tot ce poti si ai sa vezi ca rezultatele vor aparea la anul! Acum asta e, mai sunt si ani dinastia n-ai ce face! Asa e si in viata, uneori pierzi alteori castigi! Tine minte asta:,, Ca ajungi sus trebuie sa pornesti de jos"
Mult succes la anul!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| withoutme a răspuns:

Eu mi-am pierdut timpul ca sa invat si am avut mereu rezultate excelente. daca tu zici ca stii cat poti atunci nu te lasa si invata in continuare.nu te lua dupa oameni care nu mai stiu ce sa faca in afara de a da pe altii inapoi.stii cat poti, invata in continuare, ca pe an ce trece materia e mai multa, cere mai mult efort din partea ta.ai grija

| Linna a răspuns:

Aii.nu trebuie sa gandesti asa Ninihappy fii increzatoare/increzatorbig grin anul asta poate ai crezut ca ai invatat la fel de mult ca in anii trecuti, poate pur si simplu ai trecut printr-o perioada dificila.Anul viitor te vei straduii la mult si o sa poti.Mama ta nu poate fi dezamagita de tinesadtrebuie sa fie obtimista ca uh anul viitor vei fii mai buna! Te sfatuiesc sa inveti muult in clasa 7a pentru ca e o clasa f importanta.ptr ca vei trece a 8a si numai cu, cunostintele din clasa 7a poti sa inveti foarte binehappy:* Mult succes!:*

| Nini_6708 explică:

Scoala nenorocita.strica viata omului.

| Nini_6708 explică:

Oricum va multumesc din inima tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.eu sunt cel mai mare fan al iei.
te iubesc nini.si pe ambasator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e din cauza prietenei tale dac ai asa ceva

| MissPysy a răspuns:

Acesta este chiar un an cu ghinion pentru ca si eu sunt clasa a 6a si mi s-a intamplat la fel...anul acesta mi s-a parut cel mai greu de pana acum