| Frank51 a întrebat:

se poate face blatul de tort sau orice blat, in cuptorul cu microunde? a incercat cineva? dau funda.

5 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Dureaza foarte mult, cuptorul cu microunde e pentru incalzirea hranei happy

| MoshEne a răspuns:

NU

| GoodDay99 a răspuns:

Da se poate am vazut la o emisiune dar sincer am uitat ce a pus. Cauta pe internet e imposibil sa nu gasesti vreo reteta

| emiandreea a răspuns:

Pai daca doresti sa faci un blat de tort sau orice blat in cuptorul cu microunde o sa sai de asteptat foarte multtttt foarte foarte foarte foarte mult si o sa fie cam micut pentru ca sora mea a incercat happy

| Bianca_Murariu_1994 a răspuns:

Nu am incercat dar e posibil