| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Voi cum pastrati,daca cumparati tort de inghetata, mai mult de 2 zile? Eu daca il tin in congelator ingheata bocna iar daca il tin in frigider se desgheata?

Voi cum o pastrati?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce e tort de inghetata daca nu este inghetat, normal ca il tin la congelator.

| victorr_3274 a răspuns:

In burta.

| Cuky1000 a răspuns:

Pai eu il pun in congelator si cand vreau sa-l mananc il scot cateva minute pe masa sa nu mai fie asa bocna. Sper ca te-am ajutat!

| Elemennt a răspuns:

Eu tin Frigiderul la volumul 5 si il poti baga in congelator, dar e mai bine bocna decat dezghetat.Asta e parerea mea. Funda

| TaranuCodrin a răspuns:

Las-ovin congelator...si seteaza congelatorul la temperatura maxima