| MyMindRules a întrebat:

Vreau niste retete de sandvisuri gustoase, m-am saturat de cele simple. Funda la cel mai bun sandvis!big grin

Răspuns Câştigător
| maria4567 a răspuns:

Pai mie imi face mama dimineata un sandvis cu cascaval,rosii,salam, telemea, castravete si putina varza.imi mai fac si la sandvismaker cu cascaval si salam uite si dinasta mi-a facut mama e foarte bun sandvisul am pus in el carne de por prajita, varza, rosie si cascaval intre doua chifle este foarte bun sandvisul. sper ca te-am ajutat. pofta buna! funda?

2 răspunsuri:
| DarkVillian a răspuns:

Mie mama imi ia jumatate de bagheta si pune :salam iute,salam uscat, sunca presta, carne de porc, cartofi prajiti, putina varza, ketchup iute, sos de maioneza si cascaval
Uneori pe o paine in forma de triung(ceva de genul)imi pune sunca presata, varza, cartofi prajiti si cascaval. Sfaturi:painea o iei de la o alimentara si se numeste French Tooast Romb; si can incepi sendwichul incepi mereu cu cascavalul