| Luissa123 a întrebat:

Dati-mi retete de deserturi simple dar foarte gustoase care voi le-ati incercat si va plac...

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Pai acum cateva zile am facut ananas la cuptor,apoi am topit o ciocolata neagra si am pus peste el,si a iesit un desert super.
Am incercat odata si niste briose,cu sos de smantana dulce deasupra si dulceata de nuci.
Chec/tarta cu prune si piersici,si am incercat de curand o crema de branza,cu smantana si piersici in conserva, cu putina miere si coaja de lamaie rasa, bagat la rece care seamana cu o inghetata si e un desert rapid si ieftin :p bafta si pofta buna!

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

@chocovanilla, mi-ai făcut o poftă de dulciuri. laughing