| Andinik a întrebat:

Buna TPU vreau si eu statusuri de dragoste cand o fata iubeste un baiat si ceva de genu cine da cele mai multe ia funda :X:X

Răspuns Câştigător
| DYsSsA a răspuns:

To love someone is to see a miracle invisible to others.
Mma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul.
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
Ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...TE IUBESC

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.
Daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini.
Daca m`ar intreba ce as alege intre viata si tu, as alege viata, iar tu ai pleca suparat/a nestiind ca viata mea esti tu.
"As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
"O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "