| Ioana_2144 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu statusuri de dragoste cabd o fata iubeste un baiat si ceva de genu cine da cele mai multe ia funda :X:X

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

To love someone is to see a miracle invisible to others.
Mma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul.
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
Ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte... TE IUBESC

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.
Daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini.
Daca m`ar intreba ce as alege intre viata si tu, as alege viata, iar tu ai pleca suparat/a nestiind ca viata mea esti tu.
"As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
"O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "

Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

->love struck Chiar daca iTI gResesC Chiar daca sunt momente cand iti LipsesC sa nu uiTi ca sunt defapT LanGa Tine sh` Te iubesc
E micaatongue; Sh uneori nesuferitabatting eyelashes. Dar si asa: Te iubeshteee fara limitalove struck
starorice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste, dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking
Pentru toate fetele care te vor pe tine/Sa stie toate ca nu au loc de mine!
->Cine a Fost La Rau Sh Bine Trup Sh SufleT Ptr TyNe? Cine Te`a IuBit MeReu? Cne Alta Decat EU
Desi am trecut prin multe suntem totusi Impreuna `! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana
StIe cand Sa RaDa, sTiE cAnD Sa fie SupArAta, cand iN oChII taI Sa FiE CEa MaI ImPoRTaNta FaTA!
O fata care n`o sa te tradeze. O fata care atunci cand iti e rau starea aia sa ti`O fenteze. O fata care e mereu langa tine. O fata a carei privire iti va face bine
~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~
Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X
Treptat si-au spus primul te iubesc love struck Apoi mi-e dor de tine day dreaming Fara tine nu traiesc blushing. Zambesc cand se vad smug Plang cand se cearta sad Si indiferent de fapta ei se`mpaca si se iarta! love strucklaughing)
In fiecare clipa vreau sa-mi spui, Ca ma iubesti, Nu vreau nori si ploaie, vreau doar soare Sa-mi daruiesti.
te-am InvataT Sa Nu Crezi Ce Spun Unii Ca Tu Saruti Gura Mea NU Gura Lumii
Sa iubesti nu e nimic. Sa fi iubit e ceva. Sa iubesti si sa fii iubit e totul
Nu e armonie ca nu suntem in povesti, chiar daca ne mai certam, ne impacam in timp ce clipesti, `love struck
. Concluzia este ca oamenii nu sunt niciodata perfecti, dar dragostea poate fi
Traieste ca si cum ai muri maine! iubeste ca si cum ai trai vesnic
Ţi-am dat atâta dragoste, căci fără vrere am devenit vampirul sufletului tău.
A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie
Iubirea este singura datorie pe care o cunosc.
Dragostea inseamna sa nu trebuiasca sa iti ceri iertare niciodata.
Noaptea ne-a cuprins intr-un mister, cu tine parca as fi in al noua lea cer. Iama in brate, sa te simt aproape, langa inima mea.Sti imi doresc doar un pic din dragostea ta
grea e viata unui peste cand traieste pe uscat dar mai grea a unei fete cand iubeste un baiat
Vrei sa te injur?
Sa'mi bag inima in pieptul tau, sa'mi sugi sufletul si toata iubirea pe care ti'o port!
Sa te omor cu iubirea mea, sa te ia dragostea mea, sa ma fugareasca cu tine.
Auzi? Sti ceva?
Ia mai du'te in sufletu meu ca m-ai facut sa te iubescphbbbbt
Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb -"Nu ma pot casatori cu un orb" a spus fata si s-a intors sa plece Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"
Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!
Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot
A iesit soarele sau doar ai zambit?
El a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
El m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot el mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck
Toate Te Vor Macar O NoapTe Dar N`ai Timp De VagabOante Le VrajesTy Le IneBunesTy Le Dai Idei Le Dai SperanTe Dar Cand Vine VorBa De IuBiRe Le Zici Ca Ma Ai Pe Mine!
Ochi am pentru totibatting eyelashes Inima am doar pentru unul love struck
Poarta`te Frumos cu Ea, Ca E Prea Mica Si Nu stie Ce Vrea Spune`i Da Cand Spune Nu Zambeste`i Cand Iti Zambeste Cand Greseste N`o Certa Ca E Prea MiCa Si Nu stie Ce Vrea
Educata de destin.simt mult.arat putin. love struck
Diferita, nu pot fi comparata, nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata, greu sa ajungi la mine firesc, sunt multe ca noi... da nu toate stralucesc :*
Nu vreau bomboane, ciocolata, nici parfumuri frantuzesti Cu o floare si`un sarut imi demonstrezi ca ma iubesti"
poate eu nu stiu ce`i dragostea, dar d tine` m`a legat ceva;
Take care!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand el te iubeste uh nu il iubesti cand tu il iubesti el nu te iubeste incearca sa'l iubesti cand sh el te iubeste incearca sa iubesti la timp.ca e frumos incearca sal doresty atunci cand e voios incearca sa il adori chiar de`i uh fraier incearca sa il ierti chiar de ramai fara aer...:Xbig grin

| βüьü a răspuns:

As vrea sa rapesc` timpu` sa-l opresc il loc sa-ti arat cat de mult te doresc.Sa la`s vantu sa adie peste noi sh sa-ti spun te ador`.Sa lasa`m soarele sa ne arda asa cum arde sh iubirea nostra`love struck