| Mariaaaaaaa07 a întrebat:

Vreau sa fac tortul 3 ciocolate... Trebuie să topesc ciocolată cu lapte si in loc de cioc. amaruie vreau sa pun cioco cu rom. Intrebarea este: Pot topi ciocolata cu umplutura de lapte si cea cu rom daca sunt umplute cu crema? Gen daca au crema înăuntru, se branzeste ciocolata

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu are sens sa te complici cu crema. Ia ceva ciocolata buna si pui niste esenta de rom sau rom dupa topire si ciololata cu lapte fara crema.

1 răspuns:
| DanaDaniellllla a răspuns:

Se brânzește, poți încerca in bain marin dar se brânzește daca are umplutură