| kathessa a întrebat:

Va place ciocolata? Alba sau neagra? Amaruie, cu lapte, cu alune de padure, coniac, rom, crema de fructe sau ..cum?

Răspuns Câştigător
| utzuman2006 a răspuns:

Imi place ciocolata cu dragoste happy

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Imi place ciocolataaaaaadroolingday dreaming daca ma pui sa aleg dintre un baiat si o masina de ciocolata stau ceva sa ma gandesc pe care cine aleglaughing love struck day dreaming
Imi plac toate, dar in special ciocolata amaruielove struckday dreamingdrooling love struckbig grin

| Cryssy a răspuns:

Da. imi place ciocolata. neagra. cu capsuni sau cu frisca.

| arysa a răspuns:

Inainte imi placea ciocolata cu alune dar pentru ca doctorul nu mai ma lasa sa mananc ciocolata decat alba, m-am obisnuit cu ea si chiar mi se pare cea mai buna.

mlm
| mlm a răspuns:

Prefer ciocolata cu rom.

| Dara a răspuns:

Ciocolata neagra cu chilli si sare de mare e preferata mea (Heidi). Si in general sunt inebunita dupa tot ce inseamna ciocolata neagra.

| JustMeFlory a răspuns:

Ciocolata cu lapte, caramel, biscuiti cu frisca si ciocolata alba. Poiana, Heidi si Milkahappy

| marry a răspuns:

Ciocolata cu fructe... ah ce pofta mi-ai facuthee hee...paaaa...am plecat sa imi iauhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| mada. a răspuns:

Ciocolata neagra, milka happy cows sau cu caramel; x

| cutza a răspuns:

Imi place ciocolata cu lapte, cu alune si o ador pe cea alba!

| anda_1885 a răspuns:

Da, neagra cu lapte, coniac sau frisca

| cyufulyky a răspuns:

Imi place poiana cu cerealebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neagra amaruie cu menta. e dementa.