| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Am o problema cu mașina de spălat, are vreo 2 ani iar de câteva săptămâni găureste hainele. Credeam ca este de la vreun fermoar sau din cauza materialului dar nu. Am controlat cuva, nu agata. A mai pățit cineva asa? E de reparat sau de înlocuit?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui ce masina ai. Prin constructia cuvei, nu prea are cum sa gaureasca hainele.

| helpforyou a răspuns:

Cheama un specialist, masina are o problema.
De patit nu am patit si nici la altcineva nu am auzit.

| nukeyly a răspuns:

E de reparat sau de înlocuit? vinde-o pe net sau da-o la rabla, ia alta si nu privi in urma.

caz: cineva a avut o masina in care aparea un burghiu activ doar in timpul spalatului cand se oprea el disparea, tot in acea casa statea Annabelle (doll) 1970.

| Smolbean a răspuns:

Salut. Am pățit eu(părinții mei), dar demult tare. Mașina era luata second, tot asa agata haine. A rupt o lenjerie de pat care îmi plăcea tare. Cred ca au înlocuit cauciucul sau ceva din interior în orice caz. Cheamă un specialist.
PS, mașina funcționează și acumlaughing) după aproape 20 de ani